Adrenalin Challenge Main Event

Registrace jsou nyní uzavřeny

Registrace 2022 připravujeme spuštění 

21.5.2022 - 24. ročník legendární jedinečné adrenalinové akce.

https://www.facebook.com/adrenalinchallenge/videos/1123692214466381/


Buďte nadšení ze svých výkonů, posuňte své limity!

Cítím, že žiju je slogan legendární atraktivní adrenalinové výzvy! Žít naplno v naší krásné zemi, to je Adrenalin Challenge! Nejde o závod, jde o to užít si naplno své výkony, odhodit kravaty, zástěry a další pracovní oděvy a v pondělí s totálním nadhledem opět hurá do svých kolbenek! Muži i ženy, akce je pro všechny, kteří se vejdou do kapacity 100 účastníků. Složení disciplín je tak unikátní a technicky náročné, že není reálné pustit stavidla všem a spustit masovku. Zaručujeme skvělou atmosféru a spoustu neopakovatelných zážitků. Tohle jinde nezažijete.

Dějištěm akce je krásná scenérie statutárního města Děčín, které je vstupní branou do Národního parku Česko-Saské Švýcarsko – kaňon Labe, via ferrata, Pastýřská stěna, Zámek Děčín, podzámčí a samotná řeka Labe.

Adrenalin Challenge Main Event je spolu s doprovodným programem velice zajímavá akce i divácky a stojí za to strávit ve statutárním městě Děčín celý víkend, sledujte www.slavnostidecin.cz.

Základní podmínkou účasti je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení věku 18 let.
 
Propozice akce

Místo konání akce 
Statutární město Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem – pravý břeh Labe.
GPS: 50°46´48.252"N, 14°12´30.129"E.
 
Datum a čas
Sobota 21.5.2022 v 10:00 slavnostní zahájení, konec akce 21.5. cca 17:00 – 18:00, celkový čas absolvování všech 6-ti disciplín cca 2-3 hodiny.
 
Prezentace při akci
Sobota 21.5.2022, 9:00 prezence již přihlášených účastníků ve stanu Adrenalin Challenge pod děčínským zámkem na Smetanově nábřeží. Každý účastník před začátkem akce podepíše podmínky o absolvování disciplín (revers). Účastníci, kteří neprojdou registrací nemohou být připuštěni ke startu! Po slavnostním zahájení Adrenalin Challenge Main Event půjdou účastníci v pořadí dle časového harmonogramu vyvěšeného u registrace k první disciplíně via ferratě.
 
Adrenalin Challenge Main Event je určen pro jednotlivce i tříčlenné týmy, podmínkou je dovršení věku 18 let.

Týmy startují najednou, tj. všichni 3 účastníci a absolvují všech 6 disciplín, pořadí absolvování disciplín si v týmu určujete sami. Nejde o závod, ale o to si tuto jedinečnou akci ve skvělé atmosféře užít, můžete si navzájem pomáhat, hecovat se a patřičně si vychutnat své výkony.

Účastníci při registraci získají tričko Adrenalin Challenge a po absolvování všech disciplín certifikát.

Účastníci, kteří se přihlásí do 1.4.2022, mají garantovanou velikost účastnického trička Adrenalin Challenge uvedenou v přihlášce, což později přihlášeným účastníkům nejsme schopni z důvodů výrobních lhůt garantovat!
 
Vybavení
Pořadatel poskytne účastníkům veškeré vybavení pro technické disciplíny, tj. kladku, přilbu, celotělové úvazky, karabiny, osmu apod. Doporučujeme účastníkům oblečení na převlečení, vodní skútr je mokrá disciplína a také pro případ nepřízně počasí. Nutností jsou prstové rukavice, NEZAPOMEŇTE! 
 
Cena registrace Adrenalin Challenge Main Event (u týmů x3):
  • registrace – 2 700 Kč (vč. DPH)
Úhrada musí být provedena do 2 dnů od registrace, jinak je místo poskytnuto dalším zájemcům. Přihláška bude stornovaná.
 
Disciplíny
Akce počítá se suchou variantou a také s mokrou v případě nepřízně počasí, tzn. v případě deště bude vynechána via ferrata, jde o bezpečnost účastníků a také ctíme lezecké pravidlo, aby se neničila pískovcová skála. Organizátor si vymezuje právo změny prezentace a disciplín.
Via ferrata

Via ferrata

Výška stěny cca 95 m

nejkratší a unikátní cesta na Pastýřskou stěnu k nástupu na Extreme Travers, nádherný zážitek a výhled

Extreme travers

Extreme travers

délka přelanění cca 300 m

unikátní přelanění kaňonu Labe z Pastýřské stěny do zámecké věže ve výšce cca 100 m

Slaňování

Slaňování

výška stěny cca 35 m

slanění ze zámku na pravý břeh Labe

Provazový žebřík

Provazový žebřík

výška cca 15 m

Provazový žebřík na Tyršův most

Skok z mostu

Skok z mostu

výška cca 16 m

Skok z mostu „do pendlu“, výška je závislá na aktuálním vodním stavu Labe

JET Ski

JET Ski

délka cca 600 m

Slalom na vodním skůtru

Mapa disciplín